19. září 2022

BRIGÁDA / PRÁCE NA ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK – JUNIOR KONZULTANT/KA

Jste student v oblasti energeticky efektivních budov? Pojďte s námi rozšiřovat povědomí o přínosech budov s velmi nízkou potřebou energie vedoucí k uhlíkové neutralitě stavebnictví.

  • CHCETE brigádu/práci, která řeší aktuální potřeby a má hlubší smysl pro celou společnost?
  • RÁD byste se stal odborníkem v oblasti energeticky efektivních budov?
  • CHCETE se naučit nacházet technicko-ekonomické optimum v dlouhodobém horizontu?

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Práce na návrzích rekonstrukcí rodinných domů
  • Optimalizace architektonických návrhů a projektů v různých stupních rozpracovanosti
  • Zpracování výstupů pro osvětové aktivity CPD
  • Konzultace s investory

POŽADUJEME:

  • Minimálně 2 roky vysokoškolského vzdělání technického zaměření v oblasti energeticky efektivních budov
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost a ochotu sdílet dosažené vědomosti
  • Zkušenosti s výpočty týkající se energetické náročnosti budov, vč. optimalizace dílčích fází výhodou

NABÍZÍME:

  • Kolegy, kteří jsou ochotni předat svoje zkušenosti a dělat mentory
  • Zaškolení, absolvování Expertního kurzu navrhování pasivních a nulových domů, školení v oblasti rekonstrukcí RD, nZEB, PHPP a další
  • Možnost pracovat na významných národních a mezinárodních projektech
  • Časovou flexibilitu, seberealizaci v aktuálním tématu
  • Zkrácený pracovní úvazek, možnost práce při studiu
  • Projektový tým se základnou v Praze a Brně

Nástup možný po dohodě.

V případě zájmu o danou pozici nám zašlete strukturovaný životopis na e-mail tomas.vanicky@pasivnidomy.cz

Více informací o Centru pasivního domu naleznete na www.pasivnidomy.cz