25. března 2019

Nabídka práce - Brno - Elektrikář

Firma Evora CZ, s.r.o. nabízí volnou pracovní pozici pro pobočku: Brno – Šlapanice: Elektrikář. Nástup možný ihned.

Společnost Evora CZ, s.r.o. je výhradně česká firma specializující se na projekci, realizaci a servis komplexního řešení technického zařízení budov, konkrétně vzduchotechniku, vytápění, chlazení, fotovoltaiku, zdravotechniku, centrální vysávání
a elektroinstalaci.

     PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Elektroinstalační a elektromontážní práce NN.
  • Elektroinstalace silnoproud, slaboproud (např. inteligentní elektroinstalace).

    NABÍZÍME
  • Práci na plný úvazek ve stabilní renomované české firmě.
  • Doplnění kvalifikace, zaškolení a zapracování,     a další vzdělávání.
  • Práci ve férovém pracovním týmu.
  • Praxe v perspektivním oboru.
  • Stravenky v hodnotě 100,-/den.

     POŽADUJEME

  • SOU nebo SŠ – elektrotechn. směru - vhodné pro absolventy.
  • Vyhláška 50/78 Sb.
  • Manuální zručnost, preciznost.
  • Spolehlivost a zodpovědnost.
  • Čtení a použití technických podkladů.
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Řidičský průkaz sk. B.

    Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

    V PŘÍPADĚ ZÁJMU prosím zašlete motivační dopis se strukturovaným                           životopisem na info@evora.cz.

Diskuse

Naši členové
  • CONDA s.r.o.
  • Ing. arch. David Vašíček
  • WIPPRO GmbH
  • 3AE s.r.o.
  • Vize Ateliér, s.r.o.
  • Ing. arch. Jakub Šunka
  • Internorm-okno, s.r.o.
  • OPTIMALIZACE BUDOV, s.r.o.
  • CB Building s.r.o.
  • KUBUS atelier s.r.o.
  • Xella CZ, s.r.o.
  • KNAUF INSULATION, spol. s r.o.
  • RECIFA a.s.
  • Ing. Michal Kovařík - zdravastavba.cz
  • DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.
  • ATELIÉR ELAM - Ing.arch. Mojmír Hudec
  • Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.
  • JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o.
  • EkoWATT CZ s. r. o.
  • Wobau cz s.r.o.