21. března 2019

Nabídka práce - Brno - Projektant elektro

Firma Evora CZ, s.r.o. nabízí volnou pracovní pozici pro pobočku: Brno – Šlapanice: Projektant elektro. Nástup možný ihned.

Společnost Evora CZ, s.r.o. je výhradně česká firma specializující se na projekci, realizaci a servis komplexního řešení technického zařízení budov, konkrétně vzduchotechniku, vytápění, chlazení, fotovoltaiku, zdravotechniku, centrální vysávání
a elektroinstalaci.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Tvorba projektů NN, VN - od projektů pro stavební povolení až po projekty
    pro provádění stavby
  • Zpracování návrhu řešení a výkresové dokumentace a výkazů výměr.
  • Technické poradenství pro zákazníky – konzultace před a během návrhu.
  • Koordinace projektu s ostatními profesemi.

NABÍZÍME

  • Práci na plný úvazek ve stabilní renomované české firmě.
  • Doplnění kvalifikace, zaškolení a zapracování, a další vzdělávání.
  • Práci v mladém kolektivu.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Praxe v perspektivním oboru TZB.
  • Placené přesčasy.
  • Stravenky v hodnotě 100,-/den.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Sick days (2 dny).
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

POŽADUJEME

  • SŠ, bakalářské, vysokoškolské – elektro směru.
  • Ovládání programů elektro AutoCad.
  • Praxe v projektové činnosti elektro vítána.
  • Ale bez spolehlivosti a zodpovědnosti to nepůjde.

Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném
férovém přístupu.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU prosím zašlete motivační dopis se strukturovaným
                           životopisem na info@evora.cz.

Diskuse

Naši členové
  • Ing. arch. David Vašíček
  • Ing. arch. Ivan Kraus
  • H.A.C. spol. s r. o.
  • Truhlářství Vašíček, s.r.o.
  • PROPASIV s.r.o.
  • CIKO s.r.o.
  • Mgr. A. Miroslav Misař – projektový ateliér PANARCHITEKT.cz
  • Akad. arch. Aleš Brotánek - Abatelier
  • Livee - Ing. Juraj Hazucha
  • Jan Foff
  • KUBUS atelier s.r.o.
  • CONDA s.r.o.
  • S-Power Energies, s.r.o.
  • Internorm-okno, s.r.o.
  • ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.
  • MESSY s.r.o.
  • PRIMA spol. s r.o.
  • Josef Smola - Projektový a inženýrský atelier
  • Wobau cz s.r.o.
  • Chytrý dům s.r.o.