10. června 2019

Nabídka práce - Brno - Projektant vzduchotechniky

Firma Evora CZ, s.r.o. nabízí volnou pracovní pozici - Projektant vzduchotechniky pro pobočku: Brno – Šlapanice. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy TZB.

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Jako jediní nabízíme komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis. Konkrétně větrání se zpětným získáváním tepla, vytápění, chlazení, ohřev TUV, zdravotechniku, fotovoltaiku, centrální vysavače a jiné. Za dobu desetiletého
působení na trhu jsme získali spoustu prestižních ocenění, mimo jiné cenu Grand Prix, stovky spokojených zákazníků a stali se řádnými členy významných organizací.

Pracovní náplň:

  • Tvorba projektů vzduchotechniky a rozvodů ve všech stupních projektu – od projektů pro stavební povolení po projekty pro provádění stavby (návrh vzduchotechnické rekuperační jednotky, napojení dalších technologických spotřebičů…)
  • Zpracování návrhu řešení a výkresové dokumentace
  • Technické poradenství pro zákazníky – konzultace před a během návrhu
  • Spolupráce s realizačním oddělením

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek ve stabilní firmě
  • Zaškolení a profesní růst
  • Zajímavou a tvůrčí pracovní činnost
  • Práci ve funkčním a příjemném mladém pracovním týmu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Osobní přístup
  • Zázemí prosperující výhradně české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Sick days (2dny)
  • Placené přesčasy

Požadavky:

  • Vzdělání: SŠ, bakalářské, vysokoškolské – TZB směru (vhodné i pro absolventy)
  • Ovládání programů: AutoCad, Revit, Techcon, Protech
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Uvítáme znalost problematiky pasivních a nízkoenergetických domů
  • Praxe v projektové činnosti vzduchotechniky výhodou

Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

V případě zájmu prosím zašlete průvodní dopis se strukturovaným životopisem a fotografií na mail: info@evora.cz.