Pilotní ověření vzdělávacího programu EdUR – Edukace udržitelného rozvoje
22. července 2014
Dovolujeme si Vás pozvat na pilotní vzdělávací kurzy programu EdUR 2 – Edukace udržitelného rozvoje 2, které budou v Národním stavebním centru v Brně probíhat od letošního srpna.
Cílem tohoto projektu je vzdělávání v oblasti modernizace a rekonstrukce stavebního fondu a optimalizace provozu budov v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje. Pilotní ověření bude probíhat prostřednictvím odpoledních seminářů/školení a jeho součástí je také jednodenní odborná exkurze.
Jedná se o tři vzdělávací programy:
- A. Program „Modernizace a rekonstrukce stavebního fondu“ – 7 školicích dní
- B. Program „Optimalizace provozu stávajících budov“ – 7 školicích dní
- C. Program „Provozování budov s velmi nízkou spotřebou energie“ (tzv. manuál užívání pasivního domu) – 2 školicí dny
Přihlaste se |
|
Informace o pilotních kurzech a přihláška jsou ke stažení na našich webových stránkách ZDE. |
Účast na těchto kurzech je zdarma, podmínkou pro bezplatnou účast na těchto seminářích je místo bydliště či zaměstnání v Jihomoravském kraji a nutnost absolvovat kompletní program A, B nebo C, to znamená, zúčastnit se všech školicích dní, které vzdělávací program obsahuje. Pro získání Potvrzení o absolvování vzdělávacího programu je nutné absolvovat celý vzdělávací modul A, B nebo C a úspěšně napsat závěrečný písemný test.
Kapacita pilotních kurzů je omezená, proto se v případě zájmu přihlaste co nejdříve.
Tým Národního stavebního centra
Sdílejte článek