21. března 2019

Nabídka práce - Brno - Projektový manažer TZB

Společnost Evora CZ, s.r.o. nabízí volnou pracovní pozici - Projektový manažer TZB pro pobočku: Brno - Šlapanice. Nástup možný ihned.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Komunikace se zákazníkem a zajištění připravenosti stavby před montáží
  • Řízení zakázek s ohledem na dané termíny a technické řešení
  • Podpora při návrhu řešení (reakce na změny) ze strany zákazníka v průběhu realizace
    a uplatňování vícenákladů
  • Sledování a vyhodnocování ekonomiky zakázek
  • Komunikace napříč zakázkovým týmem – projekce, obchod, logistika, realizace
  • Fyzická obhlídka staveb před realizací, kontrola staveb během ní

NABÍZÍME:

  • Práci na plný úvazek ve stabilní české firmě
  • Práci v přátelském pracovním kolektivu
  • Zázemí silné společnosti
  • Služební automobil k soukromým účelům
  • Stravenky 100,-/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days (2 dny)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Měsíční ohodnocení 25 – 40 000 Kč

POŽADAVKY:

  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zkušenost s managementem stavebních realizací
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Řidičský průkaz skupiny B a praxe s řízením podmínkou
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Orientaci na zákazníka
  • Aktivita, samostatnost, ochota

V PŘÍPADĚ ZÁJMU prosím zašlete průvodní dopis se strukturovaným životopisem
                           na
info@evora.cz nebo volejte na tel. +420 722 150 190.

Diskuse

Naši členové
  • PROPASIV s.r.o.
  • Ing. arch. David Vašíček
  • Jan Foff
  • Josef Smola - Projektový a inženýrský atelier
  • Energy Consulting Project, s.r.o.
  • Ing. Michal Kovařík - zdravastavba.cz
  • Stanislav Martínek
  • Livee - Ing. Juraj Hazucha
  • Ing. Michal Hučík
  • Akad. arch. Aleš Brotánek - Abatelier
  • Zehnder Group Czech Republic s.r.o.
  • PRAŽÁK s.r.o.
  • Čanda, s.r.o.
  • OPTIMALIZACE BUDOV, s.r.o.
  • Michal Škařupa - aluplast GmbH
  • Lightway s.r.o
  • EJOT CZ, s.r.o.
  • ARCHCON atelier, s.r.o.
  • INTOZA s.r.o.
  • PORSENNA o.p.s.